Povánoční utrpení

26. července 2016 v 12:15 | Veronika Vé |  Fimo
Článek je zde dne 2. 1. 2016 a je zkopírován z mého předchozího blogu.

Tento rok...no vlastně už minulý rok, tedy o Vánocích 2015, jsme s přítelem neměli tolik volna a času na sebe, kolik bychom chtěli. Zde je náš harmonogram:
24. prosince: Štědrý den, který jsme s přítelem strávili spolu a bylo to moc fajn :)
25. prosince: dopoledne návštěva přítelovy mamky, odpoledne návštěva mojí mamky + tam byla moje sestra s přítelem
26. prosince: asi v poledne jsme jeli k tátovi od přítele + samozřejmě k jeho přítelkyni a kolem třetí odpoledně jsme vyrazili do Šumperka k bráchovi od přítele a domů jsme se vrátili asi kolem půl jedenácté v noci
27. prosince: jeli jsme znovu k mojí mamce, kam se sjela ještě teta se strejdou a sestřenkami a moje sestra s přítelem
28. a 29. prosince: přítel musel do práce
30. prosince: nakupování jídla a nějakého toho alkoholu na Silvestra
31. prosince: konečně jsme si tak nějak udělali společný den
Celkově jsme měli opravdu náročné svátky a letos na Vánoce jsme se rozhodli, že rodinu objedeme pár dní před Vánoci, abychom si s přítelem užili svátky spolu u pohádek a filmů, jedli cukroví a nehonili se po silnicích jak maniaci.
Taky mě štvalo to, že jsem na Vánoce dostala vysněnou knížku a neměla jsem vůbec čas a pak ani náladu si ji číst. Když už jsme k večeru přijeli domů, byla jsem tak unavená, že jsem lehla do postele, chvíli se dívala na televizi a pak jsem šla spát, páč jsem věděla, že mě další den zase čeká stejný kolotoč návštěv.
Samozřejmě ráda vidím rodinu o Vánocích, na druhou stranu svoji a přítelovu mamku vídáváme celkem často v průběhu roku, a proto si myslím, že není taková hrůza, když je navštívíme pár dní před Štědrým dnem, dáme jim dárečky, které si alespoň mohou na Vánoce rozbalit.
No ale abych si tyto celkem hektické svátky zpříjemnila a hlavně zklidnila, usedla jsem ke stolu a začala tvořit z fima. Vytvořila jsem toto:
Můj první donut, který jsem vytvořila s pomocí Fimo liquid gelu.
Tento přívěšek na krk. Nechala jsem se inspirovat prací od jedné dívky na instagramu.
A opět mimoň pro kamarádku.
No alespoň jsem se během svátků nějak odreagovala. Doufám, že jste svátky strávili o něco méně hekticky než já s přítelem ;)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama