4. týden

29. ledna 2017 v 19:46 | Veronika Vé |  Deník 2017
4. týden

Týden ranních směn a brzkého vstávání. Na jednu stranu mám ranní ráda, protože člověk brzo vypadne z práce a má plno času, na druhou stranu přes zimu je brzo tma a to člověka znaví natolik, že vlastně nic neudělá.

Dnes jsem trochu vystresovaná, páč jdu na noční a mám strach, že se tam dnes s někým pořádně chytnu a to bych velice nerada, protože by to znamenalo jistý vyhazov. Tak snad bude vše ok a já budu muset "jen" přežít ve zdraví a VZHŮRU první noční, která je pro mě vždy nejhorší.

V týdnu jsem se dokopala k tomu převléknout povlečení. K smrti tuhle činnost v domácnosti nesnáším a jsem ráda za to, že zatím převlékám jen jedno dvoulůžko.

Jo a dnes jsem vytvořilo pro kamarádku přívěšek z fima, najdete ho tady. Netuším, co je to za symbol, ještě jsem se jí neptala, ale tak či tak už je hotov a teď jen čekám, co na něj kamarádka řekne a jestli se jí bude líbit.

Včera jsem se domlouvala se svojí dlouholetou kamarádkou na návštěvě. Neviděli jsme se téměř půl roku - ona studuje na vejšce doktořinu a já pracuju na směny. Při takové rozdílné životní situaci je celkem těžké se sejít. Ale moc se na to těším. V práci sice mám lidi, se kterými si můžu popovídat, ale nějak se jim nesvěřuji. Ne snad proto, že bych jim nevěřila, jen nechci, aby každý věděl tolik z mého života. Proto jsem tak ráda za kamarádku, se kterou se znám již od školky ;)

Mějte krásný týden, já si ho budu "užívat" na noční.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama