5. týden

7. února 2017 v 11:17 | Veronika Vé |  Deník 2017
5. týden

Jak bych těchto 7 dní jenom popsala? Sama jsem z nich byla tak zmatená....Kolotoč nočních směn pro mě není už nic neobvyklého, ale pokaždé ho prožívám jinak - tedy alespoň teď v zimě. Dlouho spím, pak zase spím málo, zdají se mi hrozné sny, ve kterých mě chce někdo zabít. Úplně nevím, jak si takové sny vyložit. Vlastně jsem se pořádně nevyspala i kvůli krční páteři. Zase mě začíná nějak zlobit a prostě nevím, jak si ustlat.
No a co bylo perličkou po poslední noční? Nešel mi otevřít zámek na skříňce. Prostě se to uvnitř toho zámku nějak zaseklo a musela jsem volat údržbáře, aby mi pomohl. Takže mi v závěru přítel musel ještě koupit nový zámek na skříňku, protože ten předešlý byl kaput. Jako by toho už tak nebylo málo..

Kamarádka si přijela pro přívěsek, co jsem jí vyrobila a byla nadšená, za to jsem moc a moc ráda! Pak jsem byla u další kamarádky, která studuje lékařskou fakultu a neviděli jsme se snad půl roku. Takže jsem si suprově pokecali a navíc se mi i líbí poslouchat starosti někoho, kdo ještě studuje. Tak nemusím poslouchat starosti typu: Tý jo, aby mi už přišla výplata. nebo Představ si, to vyúčtování za elektřinu nás výjde pěkně draho!

Do toho za námi (mnou a kolegyňkou) přišla na poslední noční, myslím, mistrová s tím, že se jedna z nás má zaučit na koordinátorku nebo něco takovýho. Moje razantní odpověď zněla NE! Já vím, že nikoho z práce nezajímá, jakou teď máme doma situaci - plno starostí s autem, všechno se sere a do toho ta rodina. Ale vážně teď nemám náladu na to se něco učit nebo nést za něco a někoho zodpovědnost.

Co bylo jediným světlým okamžikem, byla téměř šestikilometrová procházka s přítelem pro sladkosti do vedlejší vesnice. No jo, mně i taková prkotinka dokáže rozzářit den.

 


Komentáře

1 Tenisák Tenisák | E-mail | Web | 7. února 2017 v 11:32 | Reagovat

Safra, už by mi mohla přijít výplata :-)
Taky rád poslouchám starosti někoho jiného a vždy si řeknu, že jsem rád, že vlastně starosti nemám.

2 veronika-ve veronika-ve | Web | 7. února 2017 v 12:20 | Reagovat

[1]: Taky by mi už mohla přijít :D
Já bohužel starosti momentálně mám. Ale ráda si poslechnu starosti jiného typu, než kterými trpím já ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama