6. a 7. týden

20. února 2017 v 17:54 | Veronika Vé |  Deník 2017
6. a 7. týden

Pravdou je, že jsem za posledních 14 dní neměla náladu na nic. Nic mě nebavilo, nenaplňovalo. Jediné chvilky, které se daly alespoň trochu strávit, byly chvíle u knihy Život před životem, kterou jsem mimochodem včera dočetla a začala jsem číst Ten, kdo stojí v koutě. Mimo to, o první zmíněné knize mám v plánu natočit, asi o víkendu, video, tak se těšte :)

Ale abych se vrátila k tomu týdnu nic nedělání. Byla jsem tak znuděná a zdeprimovaná, že jsem nebyla schopná ani uklízet. Do toho se o mě opět pokoušela chřipka a zánět močových cest. Ten 6. týden stál vážně za prd.

7. týden měl vypadat lépe, už jen proto, že bývalo tak krásně a když jsem po ranní směně jela domů autobusem, krsáně svítilo sluníčko a já si užívala ten klidný a čistý pocit. Ale jakmile jsem přišla domů, mezi ty stěny, byla jsem zase znuděná, vyčerpaná a deprimovaná. A vlastně do teď nevím, proč se mi to dělo. Asi počasí...

Začátkem 7. týdne jsem si něco domlouvala. Pak jsem v pátek měla jít k zubařce, ale naneštěstí byla nemocná a tak jsem přijít nemohla. Ach jo, a to jsem se na to tak psychicky připravovala. Skoro 3 týdny! Ale aspoň jsem byla na odběru krve. Měla jsem se dnes dozvědět výsledky, ale nikdo mi to nebral. Hm...

No, poslední 2 týdny byly takové nijaké. Pozitivum je, že se nám dny prodlužují a já začínám nabírat nový elán a energii na samotné bytí ;)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama