8. a 9. týden

7. března 2017 v 14:05 | Veronika Vé |  Deník 2017
8. a 9. týden

Téměř jsem zapomněla něco napsat o posledních dvou týdnech.

8. týden
Zjistila jsem, po tom, co mi byla odebrána krev, že hladina štítné žlázy se dostala do normálu! :)
Po páteční noční jsem sice naspala jen 3.5 hodin, ale za to jsem si pak ve městě koupila konečně řezací podložku a vytvořila jsem rám prvního kousku nábytku pro Barbie - postel ;) Foto sem ještě nechci přidávat, to až bude postel kompletní ;)
Také jsem v ten samý den sehnala v drogerii Teta denní krém od Ellie - tuto kosmetiku jsem si vážně oblíbila. A taky jsem tam narazila na 1,35 l Jaru za nějakých 70 - 80,- Kč za kus. Tak jsem rovnou koupila 2 a do letních prázdnin tak nemusím kupovat přípravek na nádobí. Juchůůů!! Možná se vám zdá, že jsem divná, mít radost ze zakoupení Jaru, ale vážně jsem ráda, že mi tato starost odpadla a jak dlouho se nemusím o něco takového starat ;)
Jinak večer jsem si zdřímla ještě hodinku. Přeci jenom 3,5 hodiny spánku po noční je pro mě opravdu málo ;)

9. týden
Nezačal zrovna nejlíp. Příteli zemřel strejda, teda spíš prastrejda. Já ho sice neznala, ale hrozně mě bolelo se dívat na přítele, jak je smutný. A jelikož nemám ráda se o takových věcech moc bavit, dál to nebudu rozebírat.
Vzhledem k výše uvedené události je to dost banální, ale rozhodla jsem se jíst pouze kvalitní čokoládu. Už žádné Milky, Orion atd. Jsou to hnusy, které už mi vlastně ani moc nechutnají. A kvalitní čokoláda je vážně moc dobrá!

Asi bych řekla, že to je za poslední 2 týdny vše. Vím, že můj život není plný dobrodružství atd., ale přesto jsem s ním spokojená a vážím si ho.

 


Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 7. března 2017 v 15:45 | Reagovat

Ten Jar je teda opravdu dobrá koupě! :-) A já mám taky raději kvalitní čokoládu, jenže si ji nemůžu vždycky finančně dovolit :-(

2 veronika-ve veronika-ve | Web | 7. března 2017 v 16:54 | Reagovat

[1]: To já taky ne, ale jednou za čas to stojí za to ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama