Jak na downloady

30. května 2017 v 14:01 | Veronika Vé |  Downloady
Zdravím všechny příznivce the Sims 2! Vím, že tato hra je už poněkud starší, vzhledem k tomu, že už je vydaná hra The Sims 4, ale já dvojku miluju a pořád do ní hledám ty správné předměty, genetiku, domy apod.
Dneska teda pomůžu těm, kdo neví, jak si různé věci - downloady, stáhnout a nainstalovat do hry. (Jinak myslím si, že stejný návod bude platit i u The Sims 3, u 4 je to jiné;)).

1. Vytvoříme si složku "Downloads", pokud ji nemáme ↓

2. Stáhneme download z internetu, např. šaty hned nalevo (download stáhnete buď kliknutím na něj, na jiných stránkách máte přímo tlačítko Stáhnout apod.) ↓


3. Soubor se nám stáhne zabalený v takových "knížečkách". Abyste se souborem mohli pracovat, musíte mít stažený a nainstalovaný program WinRar nebo WinZip, to je vcelku jedno. Stáhněte si ho třeba tady.
Když máte potřebný program nainstalovaný, na knížečky klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte možnost "Extrahovat soubory..." ↓


4. Soubory extrahujte do složky "Downloads". ↓


5. A to je vše. Ještě si tedy přímo ve hře musíte nastavit, aby se Vám zobrazoval vlastní obsah, což uděláte tak, že když hru spustíte, v levém dolním rohu máte ovládací panel a tam akorát kliknete na možnost "Nastavení" a tam už to najdete ;)
Moje vychytávka je si ve složce "Downloads" vytvořit podsložky, třeba s názvem stránek, odkud stahuji, a vždy si hned po té hru spustit, jesli mi běží, jak má. Ono totiž některé stažené soubory vám mohou poškodit hru a takhle budete vědět, z které stránky už třeba nestahovat a downloady z hry smazat.

6. Další vychytávka jak na poškozené soubory :) Stačí, když si stáhnete program Sims2Pack Clean Installer třeba tady.
Pak už stačí ho jen otevřít, "projet" soubory... ↓


...a ten, který je označený červeným páskem, smazat. To uděláme tak, že na červený download klikneme pravým tlačítkem myši a zvolíme Remove package.↓A to je celé. Snad Vám tento návod pomohl ;)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama