Postel

1. května 2017 v 19:44 | Veronika Vé |  Projekt "Dům pro Barbie"
Před několika týdny jsem se pustila do své první práce do projektu "Dům pro Barbie". Abych tento projekt objasnila:

Už odmalička jsem si přála velký dřevený dům pro Barbie, protože jsem si s nimi jako malá hrozně ráda hrála. Bohužel v rodině nebyl nikdo, kdo by uměl se dřevem a dělat domek na zakázku nebo ho koupit by stálo moc peněz. Ale mamka mi vytvořila krásný domek z krabic a byl vážně moc krásný, jenže takovej domek prostě nevydrží vše.
Teď, když jsem starší a začala jsem se věnovat práci s fimem, dřevem a šitím, jsem se rozhodla vytvořit si svůj vlastní dřevěný domek pro Barbie. Nejlepší na tom bude, že bude přesně podle mých představ. Sama si s tím ale asi neporadím. Konstrukce domů musí být z bytelných dřevěných příček a při spojování budu muset použít vrtačku a to by nedopadlo dobře :D Takže mi bude přítel (netuším, jestli ochotně :D) pomáhat.
Sama taky nevím, kdy bude domek hotový. Ale budu sem postupně přidávat práce do něj ;) Některé práce budu i natáčet (spíše takové, u kterých vím, že mi nebudou trvat moc dlouho a budu vědět jak na ně, což se u postele níže říci nedá).

Teď už k samotné práci:

Vytvořila jsem postel z dřevěných příček, které se dají za pár korun koupit v Obi. Použila jsem lepidlo na dřevo, ale příště musím použít nějaké průhledné, tohle bylo nažloutlé a po zaschnutí takové taky zůstalo. Takže jsem postel následně přetřela temperou rozpuštěnou ve vodě. Na matraci jsem použila takový bílý pěnový materiál, co se dává třeba do křehkých balíčků. A samotné šití vážně stálo za to, jelikož to moc neumím. Ale nějak jsem se s tím poprala. Použila jsem takový zvláštní materiál, co se používá do plyšáků (nebo alespoň tak mipřipadal). Sehnala jsem ho v Kiku, ale od té doby jsem to tam neviděla, takže se budu muset podívat po netu.

No a tady je samotná práce s mojí před asi týdnem koupenou novou Barbie :)

 


Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 1. května 2017 v 19:58 | Reagovat

Ta peřina je úžasná!! :-)

2 veronika-ve veronika-ve | Web | 1. května 2017 v 21:17 | Reagovat

[1]: Děkuji, taky mi dala zabrat :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama