Problém s psaním

6. května 2017 v 12:28 | Veronika Vé |  Život píše
Zrovna teď sedím u počítače, střešní okno po pravé straně a stále dokola slyším se smát lidi pod ním. Mají tam nějakou akci nebo co, už od včerejška. Abyste pochopili, nejsem moc společenský člověk a společenských akcí se účastním velmi nerada. Proto mě tak štve, že ve vesnici, kde máme dočasně pronajatý byt, se veškeré akce pořádají v parku přímo naproti....asi tak 15 metrů od bytovky. Jo, mohla bych si stěžovat na obci, ale nemělo by to žádný účinek, což je pochopitelné a navíc bych byla označována za "tu divnou". A tak je to ve všem.

Když mě napadne téma na nějaký článek, většinou mě po pár řádcích zastaví vědomí, že to lidi buď nepochopí nebo mě označí za "tu divnou". No ale neměla bych se bát dát najevo svůj názor, no ne? Ať si lidé myslí, co chtějí, že jo?!

Ovšem kdyby bylo tak snadné sdělit světu vše, co si člověk myslí, dělal by to každý. A dejme si ruku na srdce, kdo to dělá? Ano, najde se pár výjimečných a těm upřímně závidím. Sejít dolů a nadat jim, že mám volno a chci si ho užít v klidu a jít pak nahoru do bytu s krásným pocitem by bylo určitě osvobozující. Jenže já, když už někomu od plic řeknu, co si o něm nebo o tom, co dělá, myslím, tak se mi pak třesou kolena a je mi špatně do té doby, než se tomu člověku neomluvím. To jsem já.

Nerada vyvolávám hádky, někdy :D Takže napsat článek o nějakém žhavém tématu a přitom vědět, že můj názor bude pro většinu nepochopitelný, nesmyslný apod., je pro mě dost těžké.

Nevím, jak tenhle článek ukončit, což se mi moc často nestává. Snažím se totiž, aby moje články měly hlavu a patu, ale upřímně, tento článek hlavu ani patu nemá. Možná jen pár prstů u nohou.
 


Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 6. května 2017 v 13:08 | Reagovat

Doufám, že už brzy budeš mít klid a další inspiraci ke psaní :-)

2 stuprum stuprum | Web | 6. května 2017 v 16:12 | Reagovat

Ty jsi TA pusinkovatá!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama